WARMIA II - VERTA 3:2

W sobotę 11 czerwca rezerwy grajewskiej WARMII po emocjonującym meczu pokonały VERTĘ Suwałki 3:2.

Mecz rozpoczął się dla naszego zespołu źle. Już w pierwszej minucie w walce o piłkę kontuzji doznał kapitan zespołu Mateusz Szumowski, który z poważnym urazem głowy trafił do szpitala. W 27 minucie za zagranie ręką poza polem karnym usunięty z boiska został bramkarz zespołu gości. Grający w osłabieniu zespół z Suwałk zdobył prowadzenie w doliczonym czasie gry pierwszej połowy po bramce Fajkowskiego.

W drugiej połowie na 1:1 wyrównał Łukasz Witkowski a w 74 minucie Dawid Nowakowski wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Ambitni gości znów za sprawą Fajkowskiego wyrównali w 92 minucie meczu. Ich radość z remisu nie trwała długo. W ostatniej akcji meczu Mateusz Marczykowski zagrał do Damiana Węgrzyna a ten zdobył zwycięskiego gola.

Przed drugim zespołem WARMII jeszcze jeden mecz w tym sezonie. W sobotę 18 czerwca w Szudziałowie z tamtejszą SUDOVIĄ.

11.06.2022 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA II Grajewo – VERTA Suwałki 3:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Paweł Fajkowski 45' + 3', 1:1 Łukasz Witkowski 59', 2:1 Dawid Nowakowski 74', 2:2 Paweł Fajkowski 90’ + 2', 3:2 Damian Węgrzyn 90' + 3'

WARMIA II: 12.Święciński – 2.Poślednik (78' 5.Dawid Węgrzyn) 3.Olszyński, 15.Randzio, 4.Grabowski - 19.Jagielski, 6.Szumowski (Kpt) (3' 9.Nowakowski), 10.Bukowski (46' 7.Rybsztat), 11.Marczykowski – 13.Damian Węgrzyn, 20.Witkowski

REZERWA: 1.Mysiewicz - 5.Dawid Węgrzyn, 7.Rybsztat, 9.Nowakowski

TRENER: Kamil Randzio

VERTA: 72.Ołdyński - 2.Pachała, 3.Bogdanowicz (Kpt), 5.Galiński (46' 19.Kościuch), 6.Nowak, 8.Chomicz, 9.Kukowski, 10.Fajkowski, 22.Jurewicz, 23.Saczewski (86' 11.Bogdanowicz), 27.Jackiewicz (57' 17.Szostak)

REZERWA: 11.Bogdanowicz, 17.Szostak, 19.Kościuch

TRENER: Sławomir Bogdanowicz

Sędzia: Karol Sokół (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Damian Węgrzyn, Randzio, Dawid Węgrzyn (WARMIA), Jackiewicz, Fajkowski (VERTA)

Czerwona kartka: 27' Wawrzyn Ołdyński (VERTA) - za zagranie ręką poza polem karnym